aePiotHistoriani: Rama në ceremoni sekrete në Greqi


Arges News | Translate


AD AFF.

Historiani: Rama në ceremoni sekrete në Greqi

Historiani: Rama në ceremoni sekrete në Greqi | Translate

Edi Rama, është denoncuar se gjendet në një vizitë luksi në Greqi, teksa në Shqipëri kanë shpërthyer zjarret në shumë zona. I pari që u shpreh ishte ish-kryeministri Berisha. Vizita e Ramës është mesa duket jo vetëm private, por dhe shumë konfidenciale. Historiani Arben Llalla, ka reaguar sot publikisht dhe jo vetëm ofron të dhëna […]

The post Historiani: Rama në ceremoni sekrete në Greqi appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.

Sat, 24 Aug 2019 14:08:16 +0000

Historiani: Rama në ceremoni sekrete në Greqi

These domains are for sale. ( aePiot.ro , aePiot.com , allGraph.ro ) Contact: aepiot@yahoo.com

© 2009-2019 aePiot aePiot